+ 48 883 917 470       sklep@eheaters.pl

Cart

Grzejnik ceramiczny na podczerwień – FLYME 800 W- biały, wbudowany programator

Out of stock

Grzejnik elektryczny FLYME
Moc: 450 W
Ogrzewa 8-10m2
Kolor: biały
Wymiary: 600 x 600 x 50 mm

1,099.00

Brak w magazynie

Do porównania

GRZEJNIK NA PODCZERWIEŃ FLYME

Panele ceramiczne FLYME są jednym z najnowocześniejszych systemów ogrzewania alternatywnego. Hybrydowa technologia łączy trzy sposoby ogrzewania – podczerwień, konwekcję oraz promieniowanie cieplne. Dzięki wysokiej sprawności już niewielka moc wystarczy na ogrzanie kilkumetrowego pomieszczenia. Dodatkowym atutem całej linii grzejników FLYME jest nowoczesny design. Wykonanie wysokiej jakości (brak chińskich części) oraz możliwość nadruku indywidualnej grafiki sprawiają, że nadają się do praktycznie każdego wnętrza.

ZASADA DZIAŁANIA FLYME

Technologia grzejników na podczerwień FLYME polega na m.in. transportowaniu ciepła w promieniowaniu podczerwonym. Powierzchnia robocza rozgrzewa się do temperatury kilkuset stopni Celsjusza w wyniku czego emituje promieniowanie podczerwone. Największą zaletą takiego ogrzewania jest minimalna ilość poniesionych strat, gdyż promieniowanie podczerwone działa tak, aby jak najszybciej doprowadzić wyemitowane ciepło do ogrzewanego przedmiotu.

Polega na ogrzewaniu pomieszczeń w wyniku przepływu masy powietrza wewnątrz grzejnika. Przepływ powietrza w tym wypadku jest grawitacyjny (następuje w skutek różnicy temperatur). Jest to możliwe dzięki specjalnym otworom konwekcyjnym w obudowie panelu. Dzięki nim wykorzystujemy wytworzone ciepło do ogrzania powietrza. Dużo zdrowsza (niż konwekcja mechaniczna, znana z popularnych farelek) dla organizmu konwekcja naturalna, nie unosi pyłów w powietrzu.

Panel grzewczy, który jest wykonany ze specjalnej glinki(kamionka), nagrzewa się do temperatury nawet 90 st. C, dzięki czemu utrzymuje komfortowy klimat w pomieszczeniu. Dzięki specjalnym właściwościom, glinka ta przez długi czas oddaje ciepło do pomieszczenia, nie pobierając przy tym energii. Możemy osobno ustawić temperaturę samego panela, tak aby była bezpieczna dla dzieci. Panel przedni nie będzie wtedy tak gorący co przełoży się na długość pracy urządzenia.

Zalety

 • Ekologiczne
 • Energooszczędne
 • Wykonanie wysokiej jakości
 • Ekonomiczne w użytkowaniu
 • Zaawansowany programator
 • Cicha, bezawaryjna praca
 • Nieszkodliwe dla zdrowia ciepło
 • Konwekcja grawitacyjna, nie wznosi kurzu
 • Łatwy montaż i prosta obsługa
 • Nowoczesny design
 • Możliwość nadruku własnego projektu
 • DARMOWA WYSYŁKA
 • GWARANCJA 5 LAT!

Gwarancja

Każdy grzejnik dostarczany jest z 5 letnią gwarancją producenta.

Reklamacje

W momencie stwierdzenia wady lub uszkodzenia produktu należy niezwłocznie zgłosić ten fakt pod mailem: biuro@eheaters.pl Wszystkie nasze paczki są ubezpieczone, a podstawą roszczenia jest przede wszystkim protokół spisany przy kurierze. Należy zatem pamiętać, że zawsze trzeba otworzyć przesyłkę przy kurierze i w przypadku stwierdzenia uszkodzenia podczas transportu spisać protokół. W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej bądź innych nieprawidłowości w funkcjonowaniu grzejników należy wypełnić i wysłać poniższy formularz:

Zwroty

Jako, że dokonują Państwo zakupu przez internet przysługuje Państwu 14 dniowy okres, w którym można zwrócić produkt bez podania przyczyny. W takim wypadku ponoszą Państwo koszty związane z wysyłką zwrotną. Po otrzymaniu nieuszkodzonego towaru zwracamy Państwa wpłatę.

Parametry produktu

Waga 11 kg
Wymiary 60 × 5 × 60 cm
producent

Flyme

kolor

Biały

moc

800 W / 400 W

technologia

Konwekcja, Promieniowanie cieplne, Promieniowanie podczerwone

powierzchnia

7-10 m.kw.

Bądź pierwszy aby dodać ocenę do “Grzejnik ceramiczny na podczerwień – FLYME 800 W- biały, wbudowany programator”

Brak ocen

Pomóż nam tworzyć ranking najlepiej ocenianych produktów.

Aktualnie brak ocen dla tego produktu.

Wysyłka

Płatności

Gwarancja

Facebook