+ 48 883 917 470       sklep@eheaters.pl

Cart

Technologie

Do zaoferowania mamy kilka rodzajów, sposobów ogrzewania podczerwienią.  Zapraszamy do zapoznania się z opisami. W razie wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

FLYME

Grzejniki ceramiczne na podczerwień

Panele ceramiczne FLYME są jednym z najnowocześniejszych systemów ogrzewania alternatywnego. Hybrydowa technologia łączy trzy sposoby ogrzewania – podczerwień, konwekcję oraz promieniowanie cieplne. Dzięki wysokiej sprawności już niewielka moc wystarczy na ogrzanie kilkumetrowego pomieszczenia.

Grzejniki ceramiczne z wbudowanym programatorem. 3 moce: 450W / 600W / 900W.

HEATEKO

Grzejniki kwarcowe na podczerwień

Elektryczny grzejnik kwarcowy na podczerwień HeatEko jest jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań wśród wszystkich typów ogrzewania elektrycznego. Ekonomiczne, przyjazne dla środowiska, absolutnie bezpieczne dla ludzkiego zdrowia są doskonałą alternatywą dla innych systemów ogrzewania. Sprawdzą się jako główne lub dodatkowe źródło ciepła.

STIMTALUX

Grzejniki szklane na podczerwień

Wysokiej jakości panele szklano-ceramiczne działające w technologii podczerwieni. Jakość wykonania oraz pięcioletnia okres gwarancyjny zapewniają długotrwałość inwestycji. Do wyboru cztery podstawowe linie grzejników. Panele na podczerwień są urządzeniami, nie wymagającymi serwisowania, są łatwe w obsłudze oraz montażu. Posiadają niezbędne certyfikaty. Wszystkie grzejniki na podczerwień wyposażone są w kabel z wtyczką Euro i są przeznaczone do montażu na ścianie.

Facebook